Kilka lat temu spotkanie dwójki przyjaciół zapoczątkowało historię, która trwa do dziś...

Choć trudno obecnie uwierzyć, jeszcze kilka lat temu w branży zoologicznej mało kto słyszał o przysmakach dla zwierząt, ich wykorzystaniu czy pozytywnych wartościach w postaci uzupełnienia zbilansowanej diety czworonogów. Prozoo jako pierwsze z polskich firm na rynku zoologicznym była prekursorem w tworzeniu profesjonalnych i bezpiecznych przysmaków dla czworonogów.
Poszukiwanie sprawdzonych dostawców, pierwsze rozwiązania logistyczne, ciągłe badania, kontrole, pierwsze produkty, pierwsze marki, pierwsze porażki i pierwsi zadowoleni Klienci - z całej naszej historii wyciągamy wnioski i naukę, która owocuje w teraźniejszości. To, skąd wyszliśmy, determinuje naszą dotychczasową drogę i naszą przyszłość. Przez cały ten czas Prozoo stale się rozwija, stając się przedsiębiorstwem sprzedającym swoje wysokiej jakości produkty w profesjonalnych hurtowniach i sklepach zoologicznych oraz klinikach weterynaryjnych w całym kraju.
Od początku obserwujemy zwierzęta oraz ludzi, którzy je kochają. Codziennie dopełniamy wszelkich starań, aby tworzyć coraz lepsze produkty i rozwiązania pozwalające zapewnić optymalny rozwój i wzmocnić więź między nimi. Nasi specjaliści z dziedziny żywienia i eksperci behawioryści są bezwzględnie zaangażowani w pomaganie czworonogom w osiąganiu zdrowego i szczęśliwego życia.
Dzisiaj rozwijamy ideę, która sprawia, że życie czworonogów w naszych domach staje się zdrowsze, bezpieczniejsze i przyjemniejsze. Rozwijamy ideę, która narodziła się kilka lat temu podczas pewnego spotkania dwójki przyjaciół, z tymże dzisiaj, jest to już nasza wspólna idea.

Wyślij pytanie

Jesteśmy dla Ciebie, z przyjemnością pomożemy.

Twoje dane

Pytanie:

Chcę porozmawiać z Doradcą telefonicznie

 
 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

+48 608 462 300*

Biuro Obsługi Klienta zaprasza: od poniedziałku do piątku
w godzinach 08:00 – 18:00
*Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora

 
 

Napisz do nas

prozoo@prozoo.pl
marketing@prozoo.pl