Twój pies Ci ufa-

a my codziennie pracujemy nad tym, aby nigdy tego zaufania nie zawieść.

Doskonale wiemy, że bardzo dużym wyzwaniem, jakie stoi przed każdym właścicielem psa, jest zapewnienie mu możliwie najzdrowszej diety. Wierzymy, że nasi czworonożni przyjaciele zasługują na produkty doskonałej jakości, które są dokładnie takie, jak obiecujemy. To właśnie dlatego poświęciliśmy ostatnich kilka lat by opracowywać najlepsze w branży przysmaki dla zwierząt, dostępne w profesjonalnych sklepach zoologicznych i klinikach weterynaryjnych. Bez naszych zwierzaków świat nie byłby taki piękny - dlatego nie stoimy w miejscu, stale się rozwijamy i trwamy w swoich postanowieniach.
Po pierwsze - BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie nasze produkty nie tylko spełniają normy branżowe (krajowe i międzynarodowe), lecz większość z nich znacznie przewyższa te wymagania, ponieważ ciężko pracujemy nad tym, by zapewnić najwyższe bezpieczeństwo naszych produktów, z czego jesteśmy naprawdę dumni.
Po drugie – SMAKOWITOŚĆ
Za punkt honoru stawiamy sobie tworzenie przysmaków, które Wasze zwierzęta będą jadły z ogromną przyjemnością. Jednocześnie pragniemy, aby były one w jak najlepszy sposób przyswajane przez organizm. Jeżeli stwierdzamy, że nasze przysmaki zapewniają zbyt małe korzyści dla organizmu zwierząt – zaczynamy od nowa. Uwierzcie – nikt oprócz nas tego nie robi.
Po trzecie – RAZEM LEPIEJ
Wybieramy wyłącznie składniki najwyższej jakości, jednak dobieramy je pod kątem finalnej kompozycji w recepturze, tak aby dopełniały się nawzajem, ponieważ starannie opracowana receptura dostarcza więcej wartości odżywczych niż nawet najlepszy, pojedynczy składnik.
Po czwarte – CIĄGLE SIĘ UCZYMY
Naszym nadrzędnym celem jest wzbogacenie życia naszych zwierzaków, a także zapewnieniu im zdrowego rozwoju, przy jednoczesnej wielkiej radości z jedzenia. Stale analizujemy, badamy, sprawdzamy – uwzględniamy wszystko, abyś Ty miał pewność, że przysmaki, które podajesz swojemu pupilowi są nie tylko smaczne, ale także, a może przede wszystkim, uzupełniają jego dietę i przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju jego organizmu.

Wyślij pytanie

Jesteśmy dla Ciebie, z przyjemnością pomożemy.

Twoje dane

Pytanie:

Chcę porozmawiać z Doradcą telefonicznie

 
 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

+48 608 462 300*

Biuro Obsługi Klienta zaprasza: od poniedziałku do piątku
w godzinach 08:00 – 18:00
*Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora

 
 

Napisz do nas

prozoo@prozoo.pl
marketing@prozoo.pl