NEWSLETTER
ADRES E-MAIL:
O nas

PROZOO TO KLUCZOWY DYSTRYBUTOR PRZYSMAKÓW I KARM DLA ZWIERZĄT DOMOWYCH W KANALE SPECJALISTYCZNYM: ZOOLOGICZNYM I WETERYNARYJNYM.

 

Najwyższa jakość i trwałość naszych wyrobów to cechy,  które zapewniły nam osiągnięcie czołowej pozycji w niezwykle konkurencyjnej branży.

Ze względu na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku nasza oferta ulega stałym modyfikacjom, staramy się bowiem na bieżąco dostosowywać ją do wymagań naszych Klientów.

Każdego roku wprowadzamy na rynek kilkadziesiąt nowych, zupełnie nieznanych wyrobów, pozostając stale otwartym na Państwa sugestie i propozycje. 

Fineyork, Finesnack, Finedog, Finecat, Profine, Trenerki, Animale są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku oraz cieszą się niesłabnącą popularnością i uznaniem w wielu krajach spelniając nie tylko polskie, ale także międzynarodowe wymogi jakościowe. 

Dążenie do spełnienia oczekiwań naszych Klientów uczyniliśmy podstawą naszych działań. Gwarantujemy skuteczną i fachową obsługę, atrakcyjny poziom cen, terminowość dostaw oraz niezawodność oferowanych produktów. 

Poszukiwanie nowych inspiracji, wdrażanie nowych rozwiązań i produktów, aktywność oraz profesjonalny sposób zarządzania wpływa na dynamiczny rozwój firmy Prozoo.

Ze spokojem patrzymy w przyszłość, wierzymy, iż nasza elastyczność, różnorodna oferta, dopasowana do potrzeb i oczekiwań Klientów oraz  najwyższa jakość naszych produktów zapewnią Państwu i nam wspólny sukces.

 

Zapraszamy do współpracy!

NEWSLETTER

ADRES E-MAIL:

WYSZUKIWARKA

NAZWA:
WAGA OPAKOWANIA:

AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo, Najnowsze promocje najlepszych przysmaków dla psów w Prozoo wystartowały, ...
Szanowni Państwo, Z przyjemnością informujemy o powrocie produktu wysokiej jakości - Udka Fineyork. Dostępne w ...

NOWOŚCI !!!

Biszkopty mix 500g

FineYork Penne with Chicken 80g

KONTAKT Z NAMI

PROZOO Spółka z.o.o
ul. Ofiar oświęcimskich 30.
58-160 Świebodzice.
NIP: 8862942796
Tel. +48 74 844 42 70
email: prozoo@prozoo.pl
Jesteś naszym: 11067019 gościem                        Wykonanie tanie strony internetowe : DevilArt